Podľa dotazníka, vyplneného 330 nespokojnými vlastníkmi Apple Watch, zákazníkov prestali tieto smarthodinky po určitom čase baviť. 55% z 330 nespokojných zákazníkov čakali dva alebo tri týždne, kým sa rozhodli ich nenosiť. 17% z nich sa rozhodlo počas prvých dní, že nie sú pre nich to práve, a 28% to s nimi vzdalo do dvoch týždňov. 50% nespokojných vlastníkov Apple Watch Sport odložili svoje zariadenie do šuplíka, zatiaľ čo 65% nespokojných zákazníkov s Apple Watch spravilo to isté.

Prečo bola skupina 330 ľudí nespokojná so svojimi Apple Watch? To je dobrá otázka! 67% tvrdilo, že sú pomalé, zatiaľ o 89% nevedeli nájsť v smarthodinkách hodnotu. 80% si myslí, že ich funkcionalita je limitovaná, a 59% sa sťažovalo na slabú batériu. 63% prišlo nakláňanie hodiniek, kvôli zisteniu koľko je hodín, veľmi iritujúce a 51% si myslelo, že Apple Watch sa ťažko používajú.

33% opýtaných chcelo skúsiť Apple Watch ako novú technológiu. 36% z 330 nespokojných Apple Watch kupcov ich už nevlastní, 11% ich stále nosí a 19% ich nosí „tak trochu“ pravidelne. Zaujímavé je, že jedna tretina respondentov nenosí žiadne hodinky, potom čo sa zbavili smarthodiniek od Applu.

Napriek nespokojnosti s kúpou Apple Watch, neuveriteľných 41% povedalo, že si pravdepodobne kúpia Apple Watch 2. Existujú určité špekulácie, že Apple Watch 2, budú fungovať ako samostatné zariadenie, bez nutnosti spárovania s vašim iPhonom.

zdroj: phonearena.commedium.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *