Smart náramok od firmy Acer s označením Acer Liquid Leap bol vypredaný v počte kusov 70 tisíc za jediný deň. Acer sa rozhodol pre skvelý spôsob propagácie a síce poskytol svoj náramok portálu HSN (online shopping portál fungujúci v US) s možnosťou predaja za zvýhodnenú cenu.  Bežná cena dvoch Liquid Leap smart náramkov je 339 dolárov a portál HSN ponúkal dva kusy len za 99 dolárov.  Zvýhodnená cena bola teda viazaná na kúpu dvoch náramkov. Kupujúci však mal na výber aj variantu jedného náramku s tromi rôznymi vymeniteľnými remienkami za tú istú cenu.

Acer Liquid Leap sleduje počet vašich prejdených krokov, prejdenú vzdialenosť, množstvo spálených kalórií ale aj váš spánkový režim. Fitnes náramok vás upozorní na dosiahnutý cieľ notifikáciou. Jeho hrúbka je len 17 milimetrov a zariadenie prichádza s texturovaným remienkom. Batéria vydrží na jedno nabitie viac než týždeň.

Fitness náramok je certifikovaný s IPX7 čo znamená, že sa s ním môžete ponárať do hĺbky približne jeden meter na viac ako 30 minút  a stále sa mu nič nestane. Displej má 2,4 centimetra a rozlíšenie 128 x 32. Ak náramok spárujete so smarthodinkami, môžte vidieť prichádzajúce hovory a správy na ňom. Ale povedzme si úprimne, načo párovať náramok so smarhodinkami keď obe máme väčšinu času na rukách.

Acer Liquid Leap sa nevypredal len na HSN, ale aj na Amazone, no kúpiť sa stále dá na domovskej stránke Acer.

Acer Liquid Leap na Slovensku síce nie je dostupný, ale kúpiť si môžete je mladší brat Acer Leap Active.

zdroj: phonearena.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *