Poisťovacia spoločnosť má veľké plány pre produkty Apple ako je Apple Watch a aplikácie zamerané na zdravie. 27. septembra Aetna oficiálne oznámila, že na túto jeseň začne finančne podporovať veľkú časť nákladov Apple Watch pre svojich zákazníkov a zároveň ponúkne svojim zamestnancom možnosť splácať hodinky prostredníctvom zrážok z miezd. V oficiálnom stanovisku je uvedené:

„Začiatkom jesene Aetna umožní počas prihlasovacieho obdobia Apple Watch dostupnými pre veľké množstvo zamestnancov a individuálnych zákazníkov. Aetna bude prvou veľkou zdravotnou spoločnosťou, ktorá bude finančne podporovať veľkú časť nákladov Apple Watch a ponúkne pre zamestnancov možnosť zrážok z miezd na pokrytie zvyšku nákladov.“

Poisťovňa takisto ponúkne svojim 50 000 zamestnancov smarthodinky zadarmo. Pôjde o súčasť zdravotného programu, ktorý má povzbudiť zamestnancov k zdravšiemu životu.

Tim Cook na rozhodnutie Aetny odpovedal svojsky:

„Sme nadšení, že Aetna bude pomáhať svojim členom a zamestnancom k lepšej kontrole zdravia prostredníctvom Apple Watch. Nová iniciatívna zdravotnej spoločnosti bude predstavovať veľkú silu v snahe vytvárania lepších vzťahov so zákazníkmi a my sa tešíme na túto spoluprácu.“

S neznámym množstvom podpory od Apple začne poisťovňa od tohto momentu poskytovať niekoľko zdravotne zameraných iniciatív. Tieto iniciatívy budú obsahovať aplikácie zamerané na zlepšenie zdravia, ktoré budú dostupné pre zákazníkov Aetna a väčšina bude prebiehať na produktoch Apple ako je iPad alebo iPhone.

zdroj: iphonehacks.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *