Pred nedávnom sme hovorili o tom, kedy uzrie svetlo sveta druhá generácia Apple Watch. Na túto otázku už odpoveď máme. Spoločnosť Apple nepochybne patrí medzi revolucionárov technologického trhu a pri ich smarthodinkách sa im to podarilo opäť. Síce sa od spoločnosti očakával okrúhli dizajn, no svojim štvorcový dokázal, že smarthodinkynemusia mať okrúhli dizajn, aby zaujali ľudí.

Je pravdou, že všetky výrobky od Apple sú pre ich fanúšikov „must-have“, ale ich úzka výrobková línia bola veľmi dobre doplnená Apple Watch. Čo sa týka ich výrobkov, všetky sú známe svojou kvalitou spravovania a najmä dizajnom. A práve tu je pri druhej generácií ich smarthodiniek najväčší otáznik. Ako bude druhá generácia vyzerať? Až v druhom kvartáli budúceho roka sa to dozvieme a tak jediné čo nám zostáva je polemizovať nad ich výzorom.

Oprášili sme dizajny Apple Watch, ktorými by sa mala spoločnosť Apple inšpirovať. Možno nás prekvapia okrúhlymi smarthodinkami, alebo remienkom splynutým s hodinkami, alebo veď posúďte sami, čím by sa mohol Apple inšpirovať a všetkých nás prekvapiť…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *