Kombináciou tradičných textílií a moderných materiálov môže vzniknúť remienok, ktorý bude slúžiť ako druhý displej pre vaše Apple Watch 2 alebo iPod.

Dizajn, ktorý spoločnosť Apple podala podnet (vid nižšie) na Americký patentový úrad a úrad zaoberajúci sa ochrannými známkami, približuje techniku tkaných svetlo-priepustných vlákien poskladaných do tkaniny. Výsledkom je inteligentný materiál, ktorý dokáže fungovať ako samostatný displej.

Iné potencionálne využitie zahŕňa použitie remienka na zobrazenie času, Facebook notifikácií, emailov alebo červené svetlo oznamujúce slabú batériu.

Či už to bude notifikačný remienok alebo okrúhly displej, určite to bude prelomový výrobok, ktorý si svojich zákazníkov určite nájde. Predsa len kult Apple je taký veľký, že by bolo pre fanúšikov hriech, ak by na svojom zápästí nenosili odkusnuté jablko.

zdroj: techradar.com

1 komentár

  • Druhá generácia Apple Watch a špekulácie o nej

    21. februára 2016 - 20:26

    […] Podľa portálu Wearables budú nové Apple Watch disponovať inteligentnými remienkami, ktoré budú obsahovať slot pre SIM kartu, alebo dodatočnú batériu. Apple si tiež patentoval notifikačný remienok, ktorý prinesie dodatočné notifikácie na váše zápästie. Viac o tom si môžete prečítať v našom článku… […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *