Apple predstavilo svoje nové hodinky Apple Watch Series 2 ešte 7. septembra po boku iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus. Na Slovensku si ich už môžeš síce objednať či dokonca kúpiť, no dostaneš sa k ním len veľmi ťažkou cestou, častokrát aj omnoho drahšou. Tak či onak, nám sa v spolupráci s našim partnerským webom SvetApple.sk podarilo natočiť unboxing medzi prvými a tak ti ho prinášame!

Apple Watch Series 2 Unboxing

Prvé dojmy, ako uvidíš aj na videu, nie sú žiadnym veľkým prekvapením. Apple ponechalo nám už dva roky známy dizajn a hodinky vylepšilo predovšetkým zvnútra. Okrem iného obsahujú omnoho výkonnejší procesor ako AW1 a omnoho lepšiu vodeodolnosť (hodinky vydržia ponor až do hĺbky 70 metrov). Taktiež pribudla aj keramická varianta, avšak k tej sme sa zatiaľ nedostali. Na dnes si budeme musieť vystačiť s Apple Watch Series 2: Space Gray Aluminium s čiernym športovým náramkom.

Ide o väčší 42mm model, tak už na nič nečakaj a pozri si spolu s nami unboxing, ktorý sme vytvorili v spolupráci s portálom SvetApple.sk , čo povieš, ideš do nich?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *