ASUS oficiálne oznámil ZenWatch 3, nástupcu populárnej 2. generácie Android smarthodiniek. Modely ZenWatch sa považujú za jedny najštýlovejších smarthodiniek na trhu. ZenWatch 3 sa tentokrát vydá trochu odlišným smerom ako 2 predchádzajúce generácie, keďže tentoraz zamení klasický hranatý displej za displej oválny. Spoločnosť tvrdí, že nová generácia bude pre zákazníkov plne prispôsobivá s množstvom nákupných možností, vrátane rôznych farieb, remienkov a plášťov. Remienky budú dostupné v materiáloch z vysoko-kvalitnej gumy alebo prešívanej talianskej kože v tmavohnedej, poprípade béžovej farbe. A čerešničkou na torte má byť 50 rôznych ciferníkov na ktorých bude nainštalovaná aplikácia ZenWatch manažér umožňujúca používanie smartfónov.

V rámci plášťov ASUS ponúka ZenWatch 3 v striebornej, ružovej a červeno-bronzovej farbe, zatiaľ čo materiál bude pozostávať z nehrdzavenej ocele. Samotný plášť je okolo 9,95 mm hrubý a AMOLED displej bude v dĺžke 1,39 palca s rozlíšením 400×400, ochraňovaný sklom 2,5D Corning Gorilla. Na bokoch plášťa budú i 3 hnedé tlačidlá.

ZenWatch 3 sú poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon Wear 2100, ktorý spotrebuje o 25 % menej batérie ako Snapdragon 400. Batéria má byť pomocou technológie HyperCharge schopná dobiť 60 % kapacity už za 15 minút. Smarthodinky poskytnú meranie rôznych fyzických aktivít ako krokomer, kľuky, sed-ľah, behanie s presnosťou okolo 95%. Certifikát IP67 zaručuje odolnosť voči vode a potu. Cenu a dostupnosť zatiaľ ASUS ešte neohlásil.

zdroj: androidheadlines.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *