Teraz už bývalí zamestnanci spoločnosti Apple najskôr odišli od svojho svetoznámeho zamestnávateľa a potom navrhli fitness tracker. Spoločnosť Moov uviedla už druhý fitness tracker. Moov Now je schopný podať užívateľovi informácie v reálnom čase pri cvičení. Ak nie si aktívny športovec a spravíš denne viac ako 10,000 krokov, potom toto nie je pre teba.

Tí čo berú cvičenie a technológie vážne, mali by sa na tento tracker zamerať.

Moov Now nemerá len vašu aktivitu a aktuálnu kondíciu pri cvičení, ale poskytuje aj audio v reálne čase spou s vizuálnym spracovaním vo vašej telefónnej aplikácií. Inými slovami, toto je váš nositeľný osobný tréner.

Tak napríklad, keď bežíte, Moov Now ti poradí, kedy by si mal došľapnúť mäkšie, skrátiť krok alebo zvýšiť svoje tempo. Toto nositeľné zariadenie môžete nosiť na zápästí alebo členku. Zariadenia funguje dobre pri najrôznejších aktivitách, ako je beh, plávanie, bicyklovanie, cardio box a 7-minutové cvičenie.

Moov zožali prvý úspech so svojim prvým zariadením, na financovanie ktorého využili crowfundingovú kampaň. Za dva týždne vyzbierali 1 milión dolárov. Ich druhá generácia je menšia, tenšia a pohodlnejšia. Batéria vydrží šesť mesiacov a disponuje viacerými farbami.

zdroj: techradar.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *