CES 2016 sa skončil a jednou z najdôležitejší vecí, ktorú sme sa tam dozvedeli bol prírastok do rodiny smarthodiniek – Tizenom poháňané Samsung Gear S2 v nových verziách – platinum a ružové zlato. Nie menej dôležitým bolo oznámenie Samsung, že tento rok umožní kompatibilitu Samsung Gear S2 s iOS zariadeniami. V súčasnosti môžete svoje Samsung Gear S2 smarthodinky použiť iba s Android zariadením.

Presne tak, Gear S2 a Gear S2 Classic budú fungovať s vašim iPhonom alebo iPadom. Predpokladáme, že táto kompatibilita si vypýta daň a tak niektoré funkcie nebudú dostupné. Jednou z nich bude s najväčšou pravdepodobnosťou služba Samsung Pay, ktorá má byť dostupná tento rok a na ktorú potrebujete telefón od Samsungu.

Prichádzajúca kompatibilita medzi Samsung Gear S2 a iOS bude prospešná tím ľudom, ktorých neočarili Apple Watch, ale stále by chceli nosiť kvalitné smarthodinky.

Momentálne, tak ako aj vy, netušíme, kedy bude táto aktualizácia dostupná pre masy – jediné čo vieme je, že by sa tak malo stať už tento rok. Apple by sa mal mať na pozore, pretože do jeho teritória prichádza silná konkurencia.

zdroj: phonearena.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *