Samsung vynakladá veľké úsilie priniesť iOS integráciu (alebo iPhone kompatibilitu) na svoje Gear S2 hodinky. Žiaľ, časový plán sa drží aj naďalej v tajnosti, ale však isté, že iPhone kompatibilita sa čoskoro stane skutočnosťou. Ako to vieme? Unikli screenshoty, ktoré ukazujú, že takáto kompatibilita je možná.

Zverejnenie týchto screenshotov bolo láskavosťou od jedného člena na XDA fóre. Na obrázku je vidno Gear S2 manažéra spusteného na iPhone. Na základe zverejnených ikoniek a statusového riadka je jasné, že sa jedná o iPhone.

Druhý screenshot je typickým pomocníkom, ktorý vám pomáha pri párovaní vašich Gear S2 s Android telefónom. Je to po francúzsky, ale to nevadí, nič prekvapujúce sa v tom texte nenachádza. Inštrukcie jednoducho hovoria o tom, ako spárovať iPhone s Gear S2 cez Bluetooth a ako využiť dáta na telefóne. Vidieť to môžete na obrázkoch nižšie.

Samsung tieto obrázky nezverejnil, bol to skôr niekto blízky kórejskému gigantovi. Predpokladáme však, že si Samsung zamestnal niekoľko ľudí na tajné testovanie iPhone kompatibility s Gear S2. Nateraz nám však neostáva nič iné, ako čakať na niečo doteraz nemysliteľné: spárovanie iPhone 7 alebo iPhone 7 Plus s Gear S2. Spoločnosti Apple sa to určite nebude páčiť, ale myslíme si, že Samsung považuje toto za excelentnú stratégiu pre svoju produktovú kampaň.

Si nadšený z možnej kompatibility iPhonu s Gear S2? Si pripravený spárovať svoje iPhone s Gear S2? Motivuje ťa to ku kúpe okrúhlych smarthodiniek, alebo sú Apple Watch pre teba lepšou voľbou?zdroj: smartwatch.me

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *