S odložením Android wear 2.0 na rok 2017 a faktom, že Samsung ani Pebble určite nenechajú nikoho iného využiť svoj operačný systém, neostáva ostatným výrobcom smarthodiniek príliš veľa možností na to, aby mohli svoje zariadenia aktualizovať.

Táto skutočnosť spolu s cenou môže nahrávať hybrid smarthodinkám. Značky ako Misfit prednedávnom vydali svoje prvé smarthodinky a Fossil umožňuje svojim značkám produkovať svoje vlastné smarthodinky taktiež. Momentálne máme smarthodinky od Michael Kors alebo Emporio Armani a HP prostredníctvom značky Movado umožňuje použitie veľkých mien ako je Scuderia Ferrari alebo Hugo Boss.

HP využíva technológiu zo svojej značky Movado pre vyrábanie hybridných smarthodiniek. Na ich stránke pribudli teraz modely Hugo Boss a Scuderia Ferrari. Podobne ako Coach a Tommy Hilfiger modely, ktoré sú vonku nejakú tu dobu, tieto nové smarthodinky vyzerajú dizajnovo ako akékoľvek iné smarthodinky. Súčasťou dizajnu je malý LCD displej v centre ciferníka, toto malé zariadenie zobrazuje notifikácie, fitness upozornenia alebo prichádzajúce hovory.

Nový model Hugo Boss je dostupný v zlatej alebo striebornej verzii. Čo sa týka smarthodiniek Scuderia Ferrari, zameriava sa na Ferrari vo Formule 1, pričom je dostupný zatiaľ iba 1 model, ktorý vyzerá ako bežný štandardný model. Je jasne inšpirovaný modelmi, ktoré nosia vodiči a personál Formuly 1. A hoci sa dajú byť tak trochu výstredné, sú to predovšetkým klasické hodinky so zopár smart funkciami.

zdroj: androidheadlines.com, zdroj fotografií: androidheadlines.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *