Na rozdiel od ostatných výrobcov smarttelefónov, HTC je jediná spoločnosť, ktorá ešte nemá svoje smarthodinky, aj napriek chýrom, že také smarthodinky už sú nejaký ten čas na svete.  Veci by sa mali zmeniť o pár mesiacov.

Podľa @evleaks, fanúšikovia HTC budú mať svoje prvé smarthodinky už vo februári, hoci nie je jasné kde a koľko HTC hodiniek bude vydaných.

Minulý rok sme počuli naznaký, že sa chystajú HTC hodinky, ktoré by mali mať okrúhly displej – čo by nás neprekvapilo, pretože v dnešnej dobe sa smarthodinky s okrúhlym displejom tešia veľkej obľube. Podľa najnovších špekulácií, majú nadchádzajúce smarthodinky kódové označenie „Halfbeak“. Máme len málo informácii, ale pokojne môžeme povedať, že budú bežať na Android Wear. Displej by mal mať rozlíšenie 360 x 360 pixelov.

Vzhľadom na to, že „Mobile World Congress 2016“ sa bude konať 22. februára, bude to skvelá príležitosť pre oznámenie prvých smarthodiniek. Sme veľmi zvedavý na údajne smarthodinky, hlavne preto, že si HTC nechalo veľmi veľa času na ich vývoj. Čo vy na to? Myslíte si, že HTC dokáže vytvoriť smarthodinky, ktoré porazia dobre etablovanú konkurenciu?

P.S.: vyššie uvedený obrázok nezobrazuje HTC produkt

zdroj: phonearena.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *