Ak by tento rok rozdávali ceny za farbu roka, tak zlato-ružová by určite bola šampiónom pre rok 2015. Odkedy Apple predstavil svoj zlato-ružový iPhone 6s, odvtedy sa takmer každý výrobca ponáhľal s predstavením svojho produktu v tej istej farbe. Farba sama o seba ma krízu identitu, inak povedané „všetci vidíme ružovú, ale nevolajme to ružová“.

Huawei Watch zlato-ružovej farbe však spadá do iného spektra tejto krízy identity, je tam veľa zlatej farby a ružovú takmer nevidno. Huawei tak pridal nové Huawei Watch farby. Rám hodiniek je vyrobený s pozlátenej ocele s veľmi elegantným hnedým remienkom vyrobeným z krokodílej kože. Táto kombinácia priam kričí luxusom. Tak isto ako ostatné varianty, aj zlato-ružové Huawei Watch majú displej zo zafírového kryštálu, ktorý je jedným z najodolnejším materiálom voči poškrabaniu.

Huawei Watch sú podľa nás jedným z našich najobľúbenejších Android Wear zariadením. Ak hľadáte smarthodinky s prémiovým vzhľadom, potom by mali byť vaším hlavným kandidátom pre kúpu. Tento konkrétny variant je v obmedzenom množstve a tak sa ponáhľajte do Huawei online obchodu.

zdroj: phonearena.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *