Nová správa od analytikov hovorí o tom, že Jawbone zastavil výrobu všetkých svojich fitness náramkov UP a predal všetky svoje zásoby neznámej spoločnosti.

Jawbone má tri hlavné fitness náramky: UP2, UP3 a UP4. Spoločnosť mala problém s predajmi svojich zariadení a bola prinútená ich predávať so zľavou veľkoobchodníkom, aby získala aspoň nejaké tržby, ktoré sú potrebné na normálny chod firmy. Nie je jasné, či spoločnosť opätovne spustí výrobu UP náramkov.

Jawbone

Výrobca fitness náramkov už viac ako rok neprišiel s novým fitness náramkom. Okrem toho, podľa iného zdroja, spoločnosť zastavila aj výrobu Bluetooth reproduktorov a plánuje predať aj tento biznis. Vyzerá to tak, že sa spoločnosť sťahuje zo všetkých svojich kľúčových trhov. Nie je jasné, či spoločnosť končí, alebo sa chystá na nejaký iný trh. Najväčšou konkurenciou je pre nich Fitbit a Xiaomi, ktorých predaje rástli a vyzerá to tak, že už vieme na úkor koho. Veríme však, že táto kedysi revolučná spoločnosť, nepovedala svoje posledné slovo.

zdroj: androidcentral.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *