Tento mesiac sme mali niekoľko prekvapení. Apple predstavilo Apple Watch 2, ASUS prišiel s ZenWatch 3 a Samsung prekvapil všetkých so svojimi Gear S3 Frontier a Gear S3 Classic. Stále je tu však priestor a čakáme na to, kto príde s ďalšími novinkami. LG, Motorola alebo Huawei to nebudú. Nebude to ani Microsoft Band 3.

Podľa samotnej spoločnosti Microsoft nemá na tento rok pre Microsoft Band 3 žiadne plány a v súčasnosti sa bude sústrediť na podporu Band 2. Hlavným cieľom však bude investovať a inovovať platformu Microsoft Health. Táto platforma je otvorená všetkým hardvérovým a softvérovým partnerom na Windows, iOS a Android zariadeniach. Plán priniesť Windows 10 na Band 2 sa takisto zrušil a tím pracujúci na tomto projekte sa presunul inam.

Kolujú chýry, že Microsoft končí so svojimi Lumia zariadeniami a rozmýšľa nad vytvorením Surface modelu, ktorý by sa takto pridal ku kolekcii tabletov a notebookov. Toto sú však iba nepotvrdené špekulácie. Všetko, čo doteraz vieme je, že Microsoft Band 3 príde až nasledujúci rok.

zdroj: smartwatch.me

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *