Blocks Wearables vyzbieralo 1,6 milióna dolárov počas svojej Kickstarter kampane na podporu modulárnych smarthodiniek. Táto kampaň je už ukončená. Celkovo 5,063 ľudí sa zaviazalo zaplatiť 1,613,874 dolárov, čím sa Blocks dostal medzi top 15 technologických kampaní. Modulárne smarthodinky Blocks sú momentálne dostupné na predobjednávky za cenu 295 dolárov a doručením v júni 2016.

Blocks tím: „Ďakujeme za vašu fenomenálnu podporu, prekročili sme 5,000 podporovateľov a vyzbierali 1,600,000 dolárov a vytvorili užasnú komunitu! Modulárne smarthodinky Blocks sú o možnosti voľby pre svojich užívateľov, preto by sme vás radi zahrnuli do ďalších krokoch vývoja Blocks. Čoskoro budeme posielať dotazník s otázkami. Prosím pokračujte v otázkach na nás cez sociálne siete a samozrejme sme radi za každý váš nápad.“

Nedávno Blocks prezradil vzrušujúcu správu. Modulárne smarthodinky by mohli vďaka modulom na mobilný signál fungovať aj bez vášho telefónu. Ešte nevieme či na to budete potrebovať nový kontrakt, no toto je funkcia, ktorá určite zaujme veľké množstvo ľudí.

Blocks tiež oznámil modul na skenovanie odtlačkov prstov a modul na meranie tepu srdca a minulý týždeň odhalili nové plány pre 3D tlač svojich vlastných modulov a tiež spoluprácu s rôznymi dizajnérmi.

Prvotné plány zahŕňajú ešte viac možnosti v moduloch a 1,6 milióna dolárov zaručuje milé prekvapenia vo funkciách.

zdroj: wearable.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *