Oficiálne ich oznámili v Septembri, v rovnakom čase ako druhú generáciu Moto 360, no až teraz sú Moto 360 Sport konečne pripravené pre zákazníkov. Moto 360, staré aj nové, sú pekné smarthodinky pre ľudí, ktorí majú radi pekné hodinky, ale nevhodné pre aktívnych ľudí alebo outdoorových dobrodruhoch. A tak Motorola prišla s ich športovou verziou – Moto 360 Sport.

Tieto smarthodinky budú dostupné najprv v UKFrancúzsku, kde budú dostupné v druhej polovici tohto mesiaca, presnejšie 18. Decembra, za približne 200 libier. V Amerike budú dostupné začiatkom budúceho roka, 7. januára, s cenou 299 dolárov. Ďalšie trhy ako Kanada, Brazília, Španielsko, Mexiko a Čína dostanú Moto 360 Sport taktiež začiatkom roka.

Tak ako klasické Moto 360, aj Moto 360 Sport bežia na Android Wear. Skladá sa z takmer okrúhleho displeja (1,37 palcov, 360 x 325 pixelov a čierny pásik na dolnej strane displeja) a o výkon sa stará štvorjadrový procesor Snapdragon 400. Najväčší rozdiel od klasických Moto 360 je v konštrukcií. Namiesto kovu tu nájdete silikónový obal a remienok, ktorý je odolnejší voči nečistotám a potu z vášho cvičenia. Ako jediné zo série Moto 360 majú vstavané GPS. Okrem toho majú senzor na meranie tepu a tak spolu s GPS tvoria skvelú konkurenciu bežným fitness náramkom. Ďalšími komponentmi sú 512 MB RAM, 4GB internej pamäte a 300 mAh batéria. Smarthodinky Moto 360 sú vodeodolné (IP67-certifikát) a  dostupné v troch farbách: čierna, bielaoranžová.

Moto 360 môže byť zaujímavá voľba pre aktívnych ľudí, ktorý hľadajú smarthodinky, ktoré s nimi budú držať krok pri fitness aktivitách a outdoorových športoch.

zdroj: androidpolice.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *