Kedysi stačil na beh jeden pár bežeckých topánok a čisté oblečenie. V dnešnej dobe sú však ľudia náročnejší a súčasťou ich výbavy je playlist naplnený motivačnou hudbou spolu s športtesterom na zápästí. Či už ste to vy, alebo váš známy a otvorili ste tento článok preto, že vás jeho obsah zaujíma, tieto gadgety vám môžu spríjemniť splnenie vašich fitness cieľov.

Fitbit Charge 2

Čo sa týka športtesterov, Fitbit ostáva na tróne. Spoločnosť sa medzi ľuďmi stala všeobecne známou a väčšina športovcov siaha práve po tejto značke. Pokiaľ ju ešte nepoznáte, Fitbit zariadenia majú krokomer, meria počet schodov, ktoré ste zdolali a spálené kalórie počas dňa.

Posledné zariadenie, Charge 2 je absolútne najlepšie z celej línie. Športtester disponuje vertikálne orientovaným OLED displejom, ktorý umožňuje prehliadať jednotlivé štatistiky a módy. Ďalej tu je monitor srdečného tepu, ktorý umožňuje sledovať súčasnú srdečnú aktivitu v danom momente a funkcie umožňujúce prijať hovory, odoslať textové správy a sledovať udalosti v kalendári.

Chýba tu však priamo zabudované GPS, no pripojené GPS umožňuje využívať GPS smartfónu pre mapovanie outdoor behov prostredníctvom Bluetooth. Silikónový popruh je odolný voči potu, je však potrebné ho po každom cvičení očistiť. Charge 2 nie je vodotesný.

Xiaomi Mi Band 2

Ak hľadáte šikovnú a najmä výrazne lacnejšiu alternatívu k drahým fitness náramkom, potom by ste mali skočit po Xiaomi Miband 2. Tento čínsky fitness náramok je vylepšenou verziou predchádzajúceho Xiaomi Miband 1s a disponuje OLED displejom na ktorom možete zobraziť čas a prichádzajúce upozornenia.

Je vybavený sériou čipov a senzorov pre meranie krokov a spálených kalorií. Xiaomi Mi Band 2 je vodotesný a prachuvzdorný, takže nieje potrebné si ho pri styku s vodou dávať z ruky dole. Zariadenie Xiaomi Mi Band 2 meria Váš spánok a je vybavený funkciou budenia. Vďaka jeho fukncií vibrovania vám už neunikne žiadny hovor. Po chvíli zvonenia Vášho telefónu vám začne vibrovať aj náramok. Je vybavený OLED displejom, ktorý Vás upozorní na vami zvolené notifikácie vibrovaním a zobrazením notifikácie na displeji.

Withings telesná Wi-Fi váha

Pomocou smart váhy Withings WS-50 získate presné meranie svojej váhy, index telesnej váhy, monitor srdečného tepu a dokonca i monitorovanie kvality vzduchu v miestnosti.

Váha umožňuje nastavenie profilu pre 8 osôb, kedy každá osoba v dome dokáže merať bezpečne svoju váhu a  monitorovať svoje ciele prostredníctvom aplikácie Health Mate (dostupnej pre Android a iOS). Ak sa budete vážiť každý deň, WS-50 zobrazí na displeji počasie s priemernou teplotou, vďaka čomu získate informácie o tom, ako to bude vonku vyzerať. Táto smart váha je kompatibilná s ďalšími health aplikáciami ako je Google Fit, Apple Health, Runkeeper, LoseIt!, MyFitnessPal a viac.

Salomon Escape Glove

Zima prichádza a pokiaľ zvyknete cvičiť vonku, mali by ste pouvažovať o spôsobe, ako si nenechať zamrznúť ruky. Pokiaľ hľadáte rukavice, ktoré vás zohrejú, potom Salomon má pre vás tú pravú ponuku. Dlane sú dokonca tak priľnavé, aby vám náhodou váš smartfón nespadol do snehu. Sú dostupné pre mužov ako aj pre ženy.

GoPro HERO5 Session

Byť aktívny s technológiou neznamená iba merať svoje kroky a spálené kalórie. Niekedy chcete ísť von, nasadiť si na seba akčnú kameru a ukázať svetu ako sa zabávate.

GoPro HERO 5 Session je prenosná, 10MP kamera, ktorá zaznamenáva 3 druhy fotiek a 4K videá. Zahŕňa hlasovú aktiváciu ako aj one-touch kontrolu. Navyše sa dá upevniť prakticky hocikam.

Jaybird X2 Sport

Ideálny pár slúchadiel na cvičenie budú bezdrôtové, odolné voči potu a pohodlné, zatiaľ čo dodržia solídnu kvalitu zvuku a adekvátnu výdrž batérie.

Jaybird je spojený s výrobou Bluetooth slúchadiel od roku 2007 a Jaybird X2 Sport je ideálna voľba pre bežcov a atlétov. Dve slúchadlá sú uviazané spolu, majú tri tlačidlá na prehrávanie hudby a hlasitosť. Veľkosťou sú malé a kompaktné, zatiaľ čo batéria vydrží poskytovať skvelú kvalitu hudby na 8 hodín.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *