Samsung Gear S3 sú celkom nové a nie sú ešte dostupné tak dlho. Našťastie sa už našlo zopár ľudí, ktorí vymysleli zopár skvele uhladených, štýlových a funkčných remienkov, ktoré nahradia originálny. Gear S3 podporuje štandardné 22 mm remienky, vďaka čomu je výmena pomerne uľahčená.

Tu je výber zo zopár najlepších.

Kožený remienok Rerii

Nie je nič tak jednoduché a štýlové ako klasický kožený remienok, ktorý je dostupný aj pre Gear S3. Vyrobený z vysokej kvality a robustne, no za to z ľahkej váhy a mäkkej kože, remeň od Rerii prichádza spolu s jednoduchou sponou z nerezavej ocele. Narozdiel od iných remeňov, dizajn Rerii je super jednoduchý a neobsahuje žiadne logo, takže je perfektný pre ľudí, ktorí hľadajúpre svoje smarthodinky klasický doplnok.

Remeň je dostupný aj v rôznych farbách, ako je čierna, hnedá, kávová, čierna s bielym prešívaním, hnedá s biely prešívaním alebo kávová s bielym prešívaním.

Cena: od 10 dolárov (9,41 eur).

Remienok Milanese z nehrdzavej ocele od TRUMiRR

Milanese je medzi bežnými hodinkami známym dizajnom už niekoľko dekád. Remeň je tvorený z pletiva, tkaniva, nehrdzavejúcej ocele a je nastaviteľný pre niekoľko veľkostí zápästí. Tento remeň nemá veľké možnosti čo sa týka farby, avšak je dostupný aspoň v lesklom striebornom alebo čistom, klasickom čiernom dizajne.

Cena: od 7,99 dolárov (7,52 eur)

Silikónový remienok od Barton

Tento remienok nazbieral veľké množstvo pozitívnych recenzií a spolu s jednoduchým dizajnom a žiarivými farbami je dostupný na predaj. Vďaka silikónovému dizajnu sa môže využívať pri cvičení a dá sa ľahko umyť. Výmena a uvoľnenie ramienku je taktiež jednoduché.

Barton remienok je dostupný v rôznych žiarivých farbách, vrátane čiernej, bielej, tyrkysovej, lesnej zelenej, hnedej, sivej, burgundskej, žltej, námornej modrej, pomarančovej, broskyňovej, tmavo-sivej a detskej modrej.

Cena: od 13,85 dolárov (13,04 eur)

Remienok z nehrdzavejúcej ocele od Ritche

Ide o dostupný, vysoko kvalitný remienok, vďaka ktorému vyzerajú smarthodinky klasicky a uhladene. Na rozdiel od iných remienkov, Ritche sa nedá prispôsobiť na každú veľkosť zápästia len tak ľahko – používatelia musia prezmenšenie remienka odstrániť jednotlivé články. Na oddelenie smarthodiniek od remienka je treba použiť malý nástroj, ktorý pribalený do príslušenstva. Ritche má iba 1 farbu – striebornú.

Cena: od 7,99 dolárov (7,52 eur)

Nylonový remienok od ArtStyle

ArtStyle robí nosenie smarthodiniek jednoduchým, zábavným a funkčným. Remienok od spoločnosti je vyrobený z materiálu robustného nylonu a odolného oceľovej pracky. Nylonový remienok je ľahko nastaviteľný a hypoalergénny, vďaka čomu sa pohodlne nosí na citlivej pokožke. Materiál je takisto priedušný a vodotesný. Okrem praktického dizajnu ponúka ArtStyle široký výber z farieb vrátane svetlých farieb ako je červená, modro-žltá, čierna, čierno-sivá, námorne modrá, šedá, khaki, pomarančová, armádna zelená alebo čierno-modrá.

Cena: 8,85 dolárov (8,33 eur).

zdroj: androidcentral.com, zdroj fotografií: androidcentral.com

1 komentár

  • pavel

    28. decembra 2017 - 10:23

    No a kde si môžem tieto remienky prosím kúpiť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *