Sony SmartWatch 3 boli predstavené v roku 2014, čo znamená, že toto zariadenie bude čoskoro oslavovať druhé narodeniny. Aj napriek tomu, že tieto inteligentné hodinky sú každým rokom staršie, spoločnosť Sony robí veľmi dobrú prácu aby operačný systém bol najaktuálnejší a priniesol užívateľom najlepšie pocity zo zariadenia. V apríli tohto roka získali tieto smarthodinky Marshmallow aktualizáciu a podľa najnovších správ sa chystá aktualizácia, ktorá prinesie zlepšenie bezpečnosti a stability.

Aktualizácia Sony Smartwatch 3

Najnovšia aktualizácia ma sériové číslo „MWD49B“. Popri zlepšeniu bezpečnosti, aktualizácia zahŕňa aj opravu problémov s GPS, vylepšuje aj výdrž batérie. Taktiež možnosť reštartovanie je opäť dostupná. Aktualizácia sa zameriava na zlepšenie veci, ktoré sa nachádzajú pod kapotou. Najväčšie vizuálne zmeny sa udiali pri aktualizácií Android Wear operačného systému na verziu 1.4, tiež známu ako Marshmallow pre Android Wear.

Sony SmartWatch 3 sú priamym nástupcom Sony SmartWatch 2, ktoré boli predstavené v roku 2013, no oproti predchodcovi tretí model v sérií sú prvé smarthodinky od Sony, ktoré prichádzajú s Android Wear. Čo sa týka hardvéru, tak zariadenie disponuje 1.6 palcovým TFT displejom s rozlíšením 320 x 320 pixelov s hustotou 283 pixelov na palec. Pod kapotou nájdete štvorjadrový procesor Cortex-A7 s frekvenciou 1.2 GHz a pamäť 512 MB RAM spolu s 4GB vnútornej pamäte. Hoci sa Sony snaží udržať svoje SmartWatch 3 aktuálne vďaka softvérovým aktualizáciám, niektoré klebety hovoria o tom, že Sony chystá štvrtú generáciou týchto úspešných smarthodiniek. Takto by sme sa konečne dočkali aj hardvérovej aktualizácie.

zdroj: androidheadlines.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *