S luxusným dizajnom tento rok Huawei prerazil medzi konkurenciou na trhu s elektronickými vychytávkami. Klebety hovoria, že nový kúsok poháňaný operačným systémom Android Wear pride už čoskoro do predaja. Ďalšia generácia Huawei Watch by mala potešiť svojich fanúšikov v druhej polovici roku 2016.

Nové Huawei Watch by moholi obsahovať aj samostatnú variantu ponúkajúcu mobilnú konektivitu, ktorá by umožňovala používateľom uskutočňovať hovory prostredníctvom smarthodiniek. Zatiaľ čo Tizen-om (OS patriaci do rodiny Linux) podporované smarthodinky Samsung Gear s a Samsung Gear S2 ponúkajú túto možnosť, LG Watch Urbane 2nd Edition LTE mali byť prvé Android Wear hodinky s mobilnou konektivitou. Problémy s displejom však prinútili LG zrušiť uvedenie týchto smarthodiniek na trh a tak by Huawei Watch second generation mohli byť jediné Android Wear smarthodinky s touto technológiou. Samozrejme, záleží na termíne ich uvedenia do predaja. Druhá generácia Huawei Watch (tá bez mobilného pripojenia) sľubuje vylepšenie výdrže batérie a výkonu.

Navyše existujú špekulácie, že na výstave CES 2016, ktorá sa bude konať už ďalší mesiac v Las Vegas, Huawei predstaví verziu smarthodiniek pre ženy resp. dizajnovaných pre ženy. Tí z vás, ktorí poznáte plány tohto výrobcu smarthodiniek viete, že pre túto verziu budú k dispozícií viaceré remienky a elegantnejšie púzdro displeja. CES výstava v Las Vegas začína už 6teho a pokračovať bude do 9teho januára, áno to už o týždeň.

zdroj: phonearena.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *