Keď sa povie mobilné hranie, tak vám napadne aktivita určená pre zariadenia ako smarttelefóny alebo tablety, alebo zariadenia ako PS Vita alebo Nintendo 3DS. Čím ďalej tým viac vidíme hry určené aj pre platformu Android Wear. Platforma na ktorej beží väčšina smarthodiniek, ktoré sú prepojené s vašim telefónom pomocou Bluetooth. Vo všeobecnosti, hry bežiace na Android Wear nevyzerajú pekne, najmä kvôli malému displeju. Toto však nezastavilo vývojárov od vývoja hier pre túto platformu. Takouto hrou je aj PaperCraft, ktorá milo prekvapí svojim material designom.

Čo sa týka hry, je to nabok scrollovacia strieľačka, ktorá sa veľmi ľahko ovláda. Jediné čo musíte spraviť, je pomocou niekoľkých gest na obrazovke, manévrovať s vesmírnou loďou v tvare malého trojuholníka a strieľať po prichádzajúcich nepriateľoch v tvare štvorčeka alebo kolieska. Strieľanie prebieha automaticky a tak sa nemusíte strachovať o ďalšie kontrolovanie lode. Celá hra je veľmi jednoduchá a strašne návyková.

PaperCraft používa rebríčkový systém, čo vás určite bude motivovať k tomu, aby ste si túto hru zahrali opäť. Aj napriek tomu, že toto je hra, ktorú hráte na svojich hodinkách s malým displejom, je to väčšia zábava ako si myslíte a určite vám pomôže zabiť čas, keď sa vám nechce vyťahovať telefón. PaperCraft si stiahnete zadarmo z Google Play a vývojári si môžu stiahnuť jej kód zo stránky Android Experiments.

zdroj: androidheadlines.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *