Džoging alebo šprint, tieto smarthodinky dokážu udržať tempo. Fínska spoločnosť Polar oznámila svoj najnovší prídavok v sérii športtesterov, ktorý sa zameriava na bežcov. Polar M200 bude mať zabudované GPS, monitor tepu, vodotesnosť a sledovanie aktivity 24/7. Zariadenie bude dostupné v červenej a čiernej farbe s bielym, modrým a žltým remeňom, takže si budete môcť vybrať farbu, ktorá sa bude hodiť vašim šortkám na cvičenie.

Hoci funkcie týchto smarthodiniek ako je smart tréningový program a integrácia s aplikáciami na fitness pre iOS a Android sa zdajú byť pre občasných bežcov tak trochu zastrašujúce, softvér zabudovaný v M200 umožňuje každému bežcovi vyťažiť zo svojho tréningu maximum.

Polar M200 bude umožňovať nastavenie tréningu pre 5000 metrov, 10 000 metrov, polmaratón alebo maratón. Používateľ bude môcť zaznamenávať svoj progres a tak lepšie dosiahnuť svoje ciele.

Cena Polar M200 začína na 149 eurách a predaj spustí v USA, Kanade, Austrálii, Hong Kongu, Singapure a Japonsku tento rok. Pre zvyšok sveta budú dostupné začiatkom roka 2017.

zdroj: techradar.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *