Do redakcie sa nám vďaka spoločnosti Huawei dostali ich prvé smarthodinky. Prinášame vám naše prvé dojmy z týchto smarthodiniek. Do rúk sme dostali Huawei Watch s kovovým remienkom, ktorý rýchlo upúta pozornosť všetkých naokolo.

Smarthodinky pôsobia elegantne a na prvý pohľad pripomínajú klasické hodinky. Po zapnutí, pomocou aplikácie Android Wear vo vašom telefóne a krokoch, ktoré sa zobrazujú na hodinkách ich nastavíte za pár minút. Zoznámenia so základnými funkciami hodiniek zvládnete veľmi rýchlo a do pol hodiny ich môžete bežne nosiť bez nejakého zdĺhavého štúdia manuálov a googlenia informácií.

Dizajn je naozaj luxusný. Celokovová konštrukcia je pevná, bez nejakých labilných súčastí. Kovový remienok sa trocha nešikovne zapína, ale na to si časom každý nájde svoj patent. Rám hodiniek je úzky, čo veľmi pekne vykresľuje krásny okrúhly displej. Ak bežne nosíte kovové hodinky, tak Huawei Watch vám určite neprídu veľmi ťažké a pri bežnom nosení na ne veľmi rýchlo zabudnete…

…teda až kým sa vám nepripomenú notifikáciou. Ak máte svoj telefón vo vrecku notifikácie o prichádzajúcom hovore, správe na facebooku alebo novom emaily sú takmer okamžité. Takto už nikdy nezmeškáte hovor kvôli tomu, že máte vypnuté zvuky na telefóne. Zobrazenie notifikácií je šikovné a prehľadné. V pri jednoduchom používaní predstavujú Huawei Watch predlženú ruku vášho telefónu.

Ešte jedna základná informácia, ktorá určite všetkých zaujíma – batéria s prehľadom vydrží jeden deň. Ak ich však chcete na druhý deň používať, nemali by ste zabudnúť ich večer predtým nabiť, alebo ich ráno dať pod nabíjačku, kým sa chystáte do práce.

Cena sa na Slovensku pohybuje od 290 Eur

Veríme, že sme vám zaujali a o ďalších funkciách a detailoch sa dozviete z našej veľkej recenzie alebo z odpovedí na vaše otázky v komentároch.

5 komentárov

 • Aktualizácia Android Wear aktivuje reproduktory na Huawei Watch - mojesmarthodinky.sk

  2. januára 2016 - 7:43

  […] Momentálne testujeme tieto úžasné smarthodinky, síce to nepredpokladáme, ale ak by sme náhodou novú aktualizáciu dostali určite vám prinesieme video. Zatiaľ si môžete prečítať naše prvé dojmy z Huawei Watch… […]

 • Nová edícia Huawei Watch pre ženy so zirkónmi od Swarovski a ružovým zlatom - mojesmarthodinky.sk

  6. januára 2016 - 12:36

  […] na úspešné uvedenie inteligentných dizajnových hodiniek Huawei Watch na trh v minulom roku prichádza Huawei s novou elegantnou edíciou Huawei Watch určenou pre […]

 • Petr

  14. januára 2016 - 19:47

  Co je pravda na tom že se na displeji vypaluji ručičky?Děkuji

  • Lukas Timko

   14. januára 2016 - 22:00

   O takomto prípade sme ešte nepočuli. Pri našom testovaní sme nezaznamenali žiadne chyby na displeji spôsobené dlhodobými nehybnymi objektami, pripadne zle zobrazenie alebo chyby displeja. Displej pri maximálnom jase naozaj pekne a ostro zobrazuje objekty a určite vrelo odporúčame tieto smarthodinky aj kvôli displeju.

 • Miroslav Riška

  17. februára 2016 - 20:45

  Jsou krásné. Asi by stačilo napsat jenom tato dvě slova. Ale ony jsou nádherné, technicky propracované. Pro denní život. Díky technickým parametrům jsou Huawei Watch ještě zajímavější. A jak říká dcera. Jsou šperkem pro každého.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *