Na trhu nájdete veľmi veľa smarthodiniek v rôznych veľkostiach, no ani jedny nie sú veľmi veľké. Technologické trendy držia rozmer displeja inteligentných hodiniek na veľkosti menšej ako 2 palce. Ak sa však pozrieť na čínsky trhu, tak tam nájdete zariadenia, ktoré sa snažia tento trend zmeniť. Hoci bežia na nemodifikovanom Androide, problémom je ich nepohodlné a neoptimalizované použitie na zápästí. Ak vás však zaujala myšlienka väčšieho displeja na zápästí, potom by ste sa mali zamerať na Rufus Cuff. Spoločnosť Rufus Labs vytvorila komunikátor na zápästie, ktorý môžete vidieť v sci-fi filmoch. Po niekoľkých rokoch vývoja a úspešnej kampani na Indiegogo, Cuff je konečne dostupný na pred-objednávky.

Je Rufus Cuff nový trend?

Rufus Cuff, má 3.2 palcový dotykový displej, beží na plnej verzii Android 4.4 KitKat a je optimalizovaný pre zápästie. Vďaka wifi, môžete použiť toto zariadenie ako smarthodinky, alebo reagovať na oznámenia z vášho telefónu, ktorý ľahko spárujete. Žiaľ, nenájdete tam žiadnu SIM kartu. Nečakajte, že výkon a kvalita obrazovky bude konkurovať tomu, čo máte vo vreckách. Displej má rozlíšenie 400 x 320 pixelov a predná kamera má rozlíšenie 640 x 480, ktoré nájde v prvej generácií Android telefónov. Okrem toho tam nájdete GPS, akcelerometer, kompas a gyroskop. Monitor tepu tam nenájdete. Všetko to beží vďaka procesoru Cortex A9 s 1GB RAM, 1’175 mAh batéria a 8, 16, 32 a 64 GB pamäť.

Rufus Cuff je momentálne dostupný nap red-objednávky a začína na cene 299 dolárov za 8GB verziu. Hoci podporovatelia z Indiegogo dostali prioritu, všetky pred-objednávky by mali byť vybavené počas júla a augusta. Zaujalo vás toto zariadenie?

zdroj: androidheadlines.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *