Samsung vydal veľa smarthodiniek poháňaných systémom od Samsungu – Tizen OS. Gear S2 sú posledným takýmto produktom a jedny z najlepších smarthodiniek na trhu. Obsahujú posuvnú korunku, pomocou ktorej sa viete navigovať v operačnom systéme. Smarthodinky sú okrúhle a to je veľké plus. Celkovo sú veľmi dobre navrhnuté a vylepšené oproti ich prvej generácií.

Podľa najnovších správ Samsung plánuje vyvinúť nový procesor, ktorý bude navrhnutý iba pre nositeľné zariadenia a ktorý by mal byť dostupný už v smarthodinkách Samsung Gear S3. Ako viacerí z vás vedia, Samsung používa v niektorých svojich zariadeniach procesor Exynos 3250 a vyzerá to tak, že spoločnosť ho už nechce opäť použiť. Samsung si myslí, že Exynos 3250 je príliš silný pre smarthodinky a preto by chcel znížiť počet jadier. Spoločnosť plánuje použiť iba dve jadrá. Čip by mal bežať 1 GHz rýchlosťou.

Samsung teraz používa Snapdragon 400 procesory v Gear S2, no aj tento procesor nie je určený pre nositeľné zariadenia. Spoločnosť sa rozhodla vytvoriť procesor, ktorý bude určený iba pre nositeľné zariadenia. Takýto procesor prinesie veľa benefitov, jedným z nich je určite výdrž batérie.

Samsung Gear S3 nebudú predstavené v dohľadnej dobe. Predpokladáme, že Samsung bude pokračovať vo svojom produktovom cykle. Gear S2 boli predstavené v auguste a kúpiť ste si ich mohli až v októbri. Vyzerá to tak, že si na Samsung Gear S3 ešte dlho počkáme a tak sa musíme uspokojiť Gear S2.

zdroj: androidheadlines.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *