Samsung Gear S3 boli prvýkrát predstavené na IFA trade show v Berlíne. Vtedy sa tvrdilo, že Samsung spustí predaj týchto smarthodiniek na konci októbra. Nakoniec sa to posúva a Samsung oficiálne potvrdil, že budú vydané v polovici novembra.

Smarthodinky budú dostupné v 2 verziách – Gear S3 Classic a Gear S3 Frontier, ktoré majú Juhokórejskej spoločnosti pomôcť odčiniť súčasné fiasko súvisiace s Samsung Galaxy Note 7. Poslednú stredu Samsung vyhlásil, že predaj sa začne v Južnej Kórei, USA a vo vybraných Európskych krajinách. Čína, jeden z najväčších trhov elektroniky bude zahrnutá do predaja neskôr. Cena by sa mala pohybovať v rozmedzí od 400 do 450 eurNa Slovensku už niektoré e-shopy ponúkajú predobjednávky s dostupnosťou do 14 dní!

Gear S3 bude mať 1,3 palcový okrúhly Super AMOLED displej chránený s Gorilla Glass SR+. Verzia Classic bude mať elegantný dizajn, zatiaľ čo verzia Frontier bude so svojim dizajnom zamerané viac pre športovcov. Obe verzie budú mať vodotesnosť a prachotesnosť s certifikátom IP58, optický merač tepu, 4GB úložiska, 768 MB RAM a vlastný operačný systém Samsungu Tizen 2.3.2. Ďalej budú mať obe verzie dvojjadrový 1,0 GHz CPU, Wi-Fi a Bluetooth pripojenie 4.2 ako aj GPS. 380 mAh batéria má vydržať na jedno nabitie 3-4 dni. Tieto smarthodinky od Samsungu budú podporovať bezdrôtové napájanie.

zdroj: androidheadlines.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *