Dánska spoločnosť Skagen má údajne pripraviť predaj svojich smarthodiniek Hagen už tento mesiac. S príchodom jesene sa spoločnosť chystá vniknúť na trh smarthodiniek spolu s ďalšími značkami, ako Garmin, ktoré vydali svoje fēnix Chronos koncom augusta.

Hagen Connected sú technicky smarthodinky, no Skagen ich považuje za „hybridné smarthodinky“, čo dáva väčší zmysel pri pohľade na analógový ciferník. Okrem výrazu prepojené sa tieto smarthodinky dajú popísať aj ako skromné. Má množstvo schopností, ktoré fungujú rovnako ako u iných smarthodiniek, no pri propagovaní ich moc nevyťahuje.

Tí, ktorí sa chystajú na kúpu si budú môcť vybrať z 3 farieb kožených popruhov – espresso hnedá, čierna a žltohnedá. Skagen bude mať i ponuku pre ľudí, ktorí preferujú kov milánsky popruh z oceľovej siete, čo je pre túto spoločnosť tradičnú voľbu.

Momentálne sa nevie, aké budú ceny za jednotlivé variácie hodiniek. Základná cena Hagen Connected s koženým popruhom má byť na úrovni $195 dolárov a dá sa predpokladať, že model s milánskym popruhom bude stáť o niečo viac, keďže bol implementovaný s Moto 360 na oboch generáciách.

Čo sa týka funkcionality, smarthodinky budú môcť sledovať viacero fyzických aktivít ako chodenie, behanie spolu s upozorňovaním používateľa. Zariadenie obsahuje podporu viacerých časových zón a bude si môcť samo aktualizovať dátum a čas. Ako bonus bude mať funkciu s názvom „Customizable Link Fuction“, o ktorej sa toho moc ešte nevie. Podľa názvu sa však predpokladá, že pôjde o funkciu, ktorá prepojí jednotlivé tlačidlá na smarthodinkách so špecifickými funkciami na smartfóne.

zdroj: androidheadlines.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *