Niektorí z vás si možno všimli, že v HTC na prvý pohľad akoby zmeškali uháňajúci vlak vývojárov smarthodiniek. Už skoro rok sa v pravidelných intervaloch objavujú správy o predstavení prvých HTC hodiniek, no bohužiaľ zatiaľ všetky články boli skôr bulvárneho charakteru. Ešte stále sme nemali možnosť vidieť ani len hardvérové komponenty, ktoré HTC plánuje použiť. Smarthodinky od HTC tak pre nás stále zostávajú záhadou. Aká je vôbec stratégia Taiwanskej firmy? Žeby to poňali v duchu: to najlepšie nakoniec? Naozaj zatiaľ netušíme.

Príchod fitness náramku HTC Grip bol ohlásený už pred nejakým časom, no len krátko nato ho stiahli z PR článkov, aby následne mohli prísť s niečím jemne odlišným. Healthbox bundle predstavuje výsledok spolupráce HTC s Under Armour.

Teraz sa však opäť raz začínajú objavovať klebety o tom, že nové smarthodinky na trhu, ktoré budú poháňané ako inak Android Wear operačným systémom, prídu už v apríli tohto roka. Jedná sa samozrejme o značku HTC. Otázkou však zostáva: myslia to tentokrát vážne?!

Spolu so smarthodinkami plánuje HTC predstaviť aj svoj nový smartphone One M10 a headset Vive VR. Týmto prístupom si chce spoločnosť očividne zabezpečiť široký záber svojej pôsobnosti a dúfa, že niečo z tejto ponuky zákazníka zaujme a stane sa hitom.

Teraz nám už len zostáva dúfať, že všetky tieto plány a dlhé čakanie budú stáť zato. Ak prajeme niekomu v oblasti wearables úspech, tak určite firme HTC, veď ešte nedávno predstavovali špičku na trhu smart telefónov a potenciál i know-how stále majú.

zdroj: techradar.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *