Smarttelefón nájdete vo vrecku každého vášho kamaráta, na druhej strane smarthodinky až také rozšírené ešte nie sú. Inteligentné hodinky sú stále špecializovaným produktom aj napriek tomu, že dnes je na trhu obrovské množstvo smarthodiniek. Ľudia sa stále na ne pozerajú s odstupom. Toto sa však pomaly, ale isto mení. Smarthodinky nenápadne ukrajujú trhový podiel iným technologickým produktom. Tento trend naznačili aj minulý rok, kedy chytré hodinky zaznamenali rekordné predaje.

Sony Smartwatch 3 aktualizácia

Vzhľadom na priaznivý vývoj predajov, Google vydal Marshmallow aktualizáciu pre ich platformu Android Wear a niekoľko výrobcov smarthodiniek sa na túto aktualizáciu okamžite pripravilo. Obe generácie Morotola Moto 360 smarthodiniek svoju aktualizáciu už dostali a to isté platí aj pre Huawei Watch a Asus Zenwatch 2. Vyzerá to tak, že Sony Smartwatch 3 tiež naskočí na vlak s názvom Marshmallow. Sony Smartwatch 3 aktualizácia je už dostupná na niektorých hodinkách a všetky zariadenia by mali dostať aktualizáciu do pár týždňov. Majitelia Sony hodiniek čakali na túto aktualizáciu viac ako dva mesiace. Za zdržanie môže softvérová kompatibilita s Broadcom ARM chipom, ktorý tieto hodinky poháňa. Vaša hodinky vás na aktualizáciu upozornia, no i napriek tomu môžete dostupnosť aktualizácie manuálne skontrolovať vo vašich nastaveniach.

Tieto smarthodinky boli predstavené na IFA 2014, majú 1,6 palcový displej s 320 x 320 pixelov. Hodinky majú pamäť 512 MB RAM a 4GB internej pamäte, pričom pri živote ich drží 420 mAh batéria. Sony hodinky sú dostupné vo viacerých farebných variantoch. Bluetooth 4.0 a Wi-Fi sú tiež súčasťou balenia. Nová aktualizácia prinesie na Sony Smartwatch 3 aj softvérové vylepšenia, ktoré vám uľahčia používanie a predĺžia výdrž batérie.

zdroj: androidheadlines.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *