V novembri tohto roka TAG Heuer predstavil prvé luxusné smarthodinky s Android Wear. TAG Heuer hodinky s cenou 1,500 dolárov sú jedinými z najdrahších smarthodiniek na trhu. Vyzerá to tak, že táto vysoká cena zákazníkov neodrádza od ich kúpy.

Podľa Bloombergu, obchodníci a predajcovia okolo sveta si už vyžiadali 100,000 kusov TAG Heuer Connected. Toto prinútilo TAG Heuer zvýšiť výrobu z 1,200 na 2,000 kusov za týždeň. V tomto momente  spoločnosť nedokáže pokryť dopyt a tak pozastavili online predaj až do začiatku budúceho roka. Do konca roka sa výroba sústredí na pokrytie dopytu z fyzických maloobchodov.

Poháňané dvojjadrovým Intel procesorom s rýchlosťou 1.6 GHz, telo vyrobené z titánu, vodotesnosť a výzor klasických TAG Carrera robí z TAG Heuer Connected výnimočné smarthodinky. Okrem toho majú 1.5 palcový okrúhly displej s rozlíšením 360 x 360 pixelov chránený zafírovým sklom, 1 GB RAM, 4 GB vnútornej pamäte, Bluetooth, WiFi, a batériu s kapacitou 410 mAh.

Po veľkom úspechu ich prvých smarthodiniek, CEO TAG Heueru Jean-Claude Biver povedal, že spoločnosť plánuje vývoj celej kolekcie smarthodiniek – iné modely, iné materiály, atď. Nová kolekcia by mala uzrieť svetlo sveta koncom roka 2016 alebo začiatkom roka 2017.

zdroj: phonearena.com

2 komentáre

  • TOP 9 – Kvalitné a lacné smarthodinky | mojesmarthodinky.sk

    11. februára 2016 - 20:27

    […] na drahších modeloch smarthodiniek. Veď aj tie doteraz najdrahšie smarthodinky od spoločnosti Tag Heuer bežia na operačnom systéme Android Wear, ktorý nájdete aj v podstatne lacnejších […]

  • TAG Heuer inteligentné hodinky úplne prekonali očakávania

    29. marca 2016 - 8:36

    […] Na medzinárodnej výstave luxusných hodiniek a šperkov – Baselworld – sa Jean-Claude Biver z francúzskeho konglomerátu LVMH pochválil, že sa ich prvým TAG Heuer Android Wear smarthodinkám – TAG Heuer Connected – na trhu veľmi darí. Darí sa im až tak dobre, že v roku 2017 plánujú úplne novú kolekciu Android hodiniek. „Boli sme veľmi opatrní“ priznal sa Biver, keď hovoril o prvých 15,000 kusoch TAG Heuer Connected s cenou 1,400 dolárov. Podľa neho, aj napriek tomu, že firma do tohto projektu investovala okolo 10 miliónov švajčiarskych frankov, LVMH „úplne podcenila dopyt“ a plánuje túto chybu napraviť. TAG Heuer inteligentné hodinky prekonali očakávania a už za pár týždňov boli vypredané. […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *