Viaceré klebety hovorili o tom, že veľké zmeny v Apple Watch neuvidíme skôr, než bude predstavená nová generácia iPhonov. Ich predstavenie je naplánované na september. Analytik Brian White bol však na exkurzii u jedného čínskeho dodávateľa a vyjadril sa, že podľa všetkého Apple od tohto časového harmonogramu nakoniec upustí. Prezradil tiež pár vecí o novom iPhone 7 Plus.

White potvrdil už dlhšie skloňovanú informáciu, podľa ktorej bude systémom duálnych fotoaparátov disponovať iba Plus verzia nového iPhone 7. No to, čo tvrdí o Apple Watch, je oveľa viac zaujímavejšie. Podľa toho, čo videl u dodávateľa, nasledujúca verzia Apple Watch bude od 20 do 40% tenšia ako predchádzajúci model. Tiež si myslí, že tenšie Apple Watch budú predstavené skôr, ako si myslíme.

Tenšie Apple Watch

Podľa Whitea budú Apple Watch 2 predstavené v nasledujúcich 2-3 mesiacoch, čo sa prelína s každoročnou Apple konferenciou World Wide Developer Conference, ktorá sa uskutoční v júni. Apple už skôr oddelil predstavovanie hardvéru na WWDC, keďže chce, aby sme sa sústredili na „developerskú“ stránku tejto konferencie. Spoločnosť Apple sa snaží rozdeliť predstavovanie nového hardvéru na viacero dní s určitým odstupom. Určite nechce, aby sláva jedného prístroja zatienila iné zariadenia, ktoré by boli predstavené v jeden deň.

Suma sumárum – myslíme si, že Apple predstaví svoje očakávané Apple Watch 2 v júni na WWDC. Už teraz sme všetci netrpezliví a tak si v našom článku zopakujme všetky špekulácie o druhej generácii Apple Watch.

zdroj: phonearena.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *