Smarthodinky sa pomaly ale isto stávajú neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Po obrovskej úvodnej medializácii tejto novej technológie zažívame momentálne nudnejšie obdobie a len mierny nárast tohto segmentu zariadení. Tí, ktorí čakali na kúpu svojich prvých smarthodiniek, majú teraz na výber veľmi široký sortiment možností a dostatok názorov na ich kladné či záporné stránky.

Viacero portálov sa vyjadrilo a zhodlo na tom, že práve Huawei Watch sú jedny z najlepších smarthodiniek, ktoré momentálne na trhu sú. A musíme povedať, že s nimi súhlasíme a môžeme spokojne potvrdiť, že sú to naše najobľúbenejšie Android hodinky. Prvá vec, ktorá robí Huawei Watch lepšími oproti konkurencii, je ich displej. Má vysoké rozlíšenie, ktoré je lepšie než u iných Android Wear zariadení. Sú pravdepodobne aj jedny z najatraktívnejších smarthodiniek, ktoré sú momentálne k dispozícii. Zatiaľ čo niektoré funkcie by mohli byť lepšie (merač aktivít nie je až takým veľkým prínosom, aký by ste čakali), ak ste však aktívnym užívateľom Google Now, potom Huawei Watch budú pre vás skvelým pomocníkom. Vďaka zafírovemu sklíčku sú hodinky odolné voči bežným každodenným hrozbám škrabancov. Nebude sa tak musieť báť o svoje obľúbené Android hodinky.

Ak ste Android užívateľom, ktorý ešte neinvestoval do inteligentných hodiniek, potom Huawei Watch sú dobrým bodom, kde začať. Ich funkcie, tak isto ako pri iných Android Wear zariadeniach, sú skvelé – ale čo ich robí lepšími oproti konkurencií, je ich vzhľad. 

zdroj: uk.businessinsider.com

1 komentár

  • Miroslav Riška

    12. apríla 2016 - 16:18

    Plně s vámi souhlasím, z chytrých hodinek jsou nejlepší Huawei Watch. Vypadají přesně podle toho, jak potřebuji, elegantní, společenské, ale můžou mít vzhled sportovních hodinek. A líbí se všem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *