O smarthodinkách Nokia Moonraker sa špekulovalo už nejaký ten čas, no smarthodinky zatiaľ nedostali zelenú. Ide o smarthodinky, ktoré vytvorila Nokia a vydanie zdržal Microsoft hneď potom, čo kúpil mobilnú divíziu fínskej spoločnosti.

Niekoľko fotiek o zrušených smarthodinkách sa objavili už dávnejšie. Minulé leto sme mali dokonca možnosť pozrieť si návod užívateľského rozhrania na ktorom sa dalo pekne vidieť, čo tieto smarthodinky dokážu.

Zdá sa však, že Moonraker bolo viac, než len zrušený projekt. Išlo o skutočné zariadenie, ktoré čakalo iba na to, kedy ho schváli Microsoft. Žiaľ, to sa nestalo a nám ostali už iba dokumenty s fotkami a videami. Tento týždeň sa objavilo video, ktoré ukazuje smarthodinky v akcii, kedy sa využívajú funkcie ako zmeškané hovory, správy, Facebook a krokomer.

Moonraker v sebe zahŕňalo navigáciu posúvaním hore/dolu, čo je prakticky štandardné užívateľské rozhranie, ktoré u smarthodinkách poznáme. Môžete si pozrieť video a zanechať nám svoj vlastný názor v komentároch, či by tieto smarthodinky na trhu uspeli alebo nie.

zdroj: phonearena.com, zdroj fotografií: phonearena.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *