Minulý týždeň sme vám priniesli prvú časť miniseriálu kde sme vám ukázali lacné a kvalitné smarthodinky pri ktorých nemusíte siahať hlboko do vrecka. Dnes vám prinášame pokračovanie s ďalšími tromi nositeľnými zariadeniami, ktoré si môžete za cenu okolo 150 eur kúpiť na Slovensku. Okrem ceny kladieme dôraz na funkcie, kvalitu spracovania a softvér.

V minulom diely nášho miniseriálu sme vám predstavili Pebble Original, Moto 360 (2014) a Garmin Vivosmart.

Toto je jeho druhá časť a veríme, že budete s našim výberom spokojní.

Sony SmartWatch 3

A teraz poprosíme trochu pozornosti! Výborne! V podstate môžete zabudnúť na všetko z minulého dielu a rovno si kúpte Sony SmartWatch 3. Áno správne, sú niečo cez rozpočet, ale to na čo sa pozeráte sú kvalitný kúsok smarthodiniek a cena v poslednom období pekne klesla.

Po prvé, majú plný GPS tracking pre vaše bežecké potreby a dostali tiež NFC pre vašu Google peňaženku a bezkontaktné platby. V neposlednom rade dvojdňová výdrž batérie určite poteší každého. Do predaja prišli na začiatku roka 2015 a tak ich ešte nemôžeme považovať za starý model.

Alcatel OneTouch Watch

Okrúhly dizajn, water resistant, jednoduché USB nabíjanie, fitness tracking – lacné hodinky od Alcatelu sú práve také dobré aká je ich cena. 

NFC, meranie srdečného tepu, vlastný prispôsobený operačný systém a navyše Alcatel hlási, že baterka vydrží od dvoch do piatich dní na jedno nabitie, čo je viac ako ponúkajú mnohí konkurenti na trhu.

Smarthodinky sú vďaka kompatibilite so zariadeniami Android i Apple, hrúbke len 10,5 mm a hmotnosti len 55 gramov jedným z najelegantnejších a najvšestrannejších zariadení na trhu. Vďaka jasnému displeju, nápadnému dizajnu a rozšíreným funkciám ponúka pre každého niečo.

Samsung Gear Fit

Do tretice tu opäť máme skôr fitness náramok ako inteligentné hodinky – Samsung Gear Fit. Cena je pod náš stanovený rozpočet 150 eur.

V balíku tohto zariadenia nehľadajte GPS , od toho sú náramky o oveľa vyššiu cenu. Samsung Gear Fit prišli s vlastným zakriveným displejom Super AMOLED. Uhlopriečka displeja je 1,84 palcov a rozlíšenie 128 x 432 pixelov.

Podľa výrobcu batéria vydrží aj od 3 do  5 dní v závislosti od intenzity používania. Samsung Gear Fit je dobrým medzi stupňom medzi inteligentnými hodinkami a fitness náramkom. Náramok Samsung Gear Fit vám umožňuje jednoducho ovládať základné funkcie, ako je napríklad odmietnutie hovorov so správou, rýchla odpoveď na správu alebo ovládanie budíkov.

1 komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *