Jedným z najlepších nositeľných zariadení je podľa viacerých užívateľov Xiaomi Mi Band. Zaujímavá je nielen samotná cena, ale aj dané funkcie. Prednedávnom sa zariadenie dočkalo dôležitej aktualizácie vo forme Mi Band 1S a myslíme si, že dôležitejšia aktualizácia zariadenie ešte len čaká.

Najnovšie špekulácie hovoria o tom, že druhú generáciu úspešného Xiaomi Mi Band uvidíme do konca druhého kvartálu tohto roku.

Xiaomi hodinky už čoskoro

Toto nie je všetko! Mi Band 2 by malo byť predstavené spolu s prvými smarthodinkami od Xiaomi. Huami – továreň, ktorá vyrába Xiaomi Mi Bandy, bude vyrábať druhú generáciu náramkov i Xiaomi inteligentné hodinky. Táto informácia prišla priamo od Huanga Wanga, riaditeľa Huami továrne. Ten tvrdí, že nové zariadenia uvidíme v najbližších dvoch mesiacoch.

Xiaomi sa snaží o výrobu zariadení, ktoré nie sú len sezónnou záležitosťou, ale nájdu si verných fanúšikov. Nepodarilo sa im to iba pri telefóne Mi 4i, ktorému sa na trhu veľmi nedarilo. Bude však veľmi zaujímavé pozorovať, ako sa bude dariť Xiaomi naďalej na trhu s nositeľnými zariadeniami.

zdroj: gizchina.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *