Xiaomi len pred pár dňami predstavilo novú, vylepšenú verziu najpopulárnejšieho fitness náramku na svete, Xiaomi Mi Band 1S. Tento náramok začalo predávať včera v Číne na veľkom nákupnom festivale a teraz bude prístupný aj pre nás. 

E-shop Everbuying.net zaradil Xiaomi Mi Band 1S do svojej predpredajnej ponuky. Dostupný je tak pre každého záujemcu z celého sveta, pričom predobjednať si ho môžete za skvelú cenu 22 €. Predpredaj končí 30.11., kedy bude predajca postupne odosielať všetky predobjednávky. Ak chcete mať nový Mi Band 1S doma medzi prvými, objednajte čo najskôr.

Po dizajnovej stránke sme sa pri novinke dočkali iba minimálnych zmien a výrobca sa skôr sústredil na funkčnú stránku. Najviditeľnejšou novinkou je snímač srdcového tepu, ktorý je umiestený na spodku zariadenia. Xiaomi MiBand 1S disponuje 45 mAh batériou, Bluetooth 4.0 a certifikáciou IP67. Kompatibilita je k dispozícii pre smartfóny s Androidom 4.4 a vyšším a aj pre iPhony s iOS 7 a vyšším. Samozrejmosťou je opäť vynikajúco spracovaná aplikácia s množstvom informácií a funkcií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *