Xiaomi Mi Band zaznamenal za posledný štvrťrok veľký nárast v predaji. To hovoria dáta IDC, americkej IT analytickej spoločnosti. Hovoria aj o náraste podielu Xiaomi na trhu s wearables o 815%.

Čo je tajomstvom úspechu Číňanov? Pre začiatok, je to jeden z najlacnejších smartbandov na trhu. Pritom je jedným z najužitočnejších. Za 20 € zo slovenských e-shopov získate výbornú výbavu. Xiaomi Mi Band je vybavený sériou čipov a senzorov pre meranie krokov a spálených kalórií. Možno ho využiť aj počas spánku. Spozná, aj keď vám niekto volá. No azda tým najlepším je obrovská výdrž batérie – až 30 dní.

Z tabuľky je možné vidieť, že Xiaomi Mi Band sa púšťa do boja o prvenstvo so skutočnými alfa samcami na trhu – Apple Watch a FitBit. Predajnosť fitness náramkov od Xiaomi však prudko stúpa. Nikdy sa neuspokojí s tretím miestom. Rovnako to je aj pri ich smartfónoch, ktoré majú tiež svoje miesto na trhu. Spoločnosť Xiaomi je čínska spoločnosť, ktorá je známa hlavne cenou a kvalitou výrobkov. Okrem toho, priazeň fanúšikov je to čo posúva spoločnosť Xiaomi dopredu a tak sa určite môžeme tešiť na ďalšie zaujímavé technologické výrobky a možno čoskoro aj nástupcu Xiaomi Mi Band.

zdroj: gizchina.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *