O hodinkách Zablaze Cosmo ste už u nás čítali pred pár dňami. Tieto inteligentné hodinky sú výnimočné dizajnom a tiež aj skutočnosťou, že sú od čínskeho výrobcu – Zeblaze. Najnovšie nositeľné zariadenia od Zeblaze ponúkne nové riešenie nabíjania, ktoré má zaistiť aby sa žiadna vlhkosť nedostala do týchto smarthodiniek.

Zeblaze vyrába nositeľné zariadenia (Rover a Crystal) už nejaký ten rok. Obe tieto zariadenia používali na bíjanie kábel s USB koncovkou, ktorá sa strkala do otvoru v zariadeniach. Pri Zeblaze Cosmo prišli s niečím iným.

Benefitom štandardnej USB koncovky, je možnosť nabiť vaše zariadenie pomocou akéhokoľvek USB kábla. No nevýhodou bola jeho vodotesnosť. A tak pre inteligentné hodinky Cosmo sa spoločnosť Zablaze rozhodla pre nabíjaciu stanicu.

Okrem toho si Zeblaze hodinky dali záležať na displeji a tvrdí, že aj pri 1,44 mm zahnutí displeja stále môžete pozorovať displej aj pod 160 stupňovým uhlom. Z obrázkov môžeme usúdiť, že tieto smarthodinky budú mať kovové telo, kožený remienok a tlačidlo, ktoré vyzerá ako klasická naťahovacia korunka. Myslíme si, že je to tlačidlo na voľbu a navigáciu v menu.

Cena a čas ešte nie sú známe, ale očakávame, že Zeblaze Cosmo budú dostupné online do konca januára 2016.

zdroj: gizchina.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *