Spoločnosti Fitbit ide karta. Tento rok už predstavili Fitbit Blaze, 220 eurový fitness náramok, ktorým zbúrali hranice medzi smarthodinkami a fitness náramkami a považujú sa za konkurenciu Apple Watch Sport. No a včera spoločnosť predstavila nový fitness náramok – Fitbit Alta.

Fitbit Alta môžeme jednoznačne zaradiť medzi fitness náramky. Spoločnosť má už v ponuke niekoľko fitness náramkov, no tento krát plánuje merať vaše denné aktivity viac štýlovejšie. Alta bude disponovať vertikálnym displejom, kde nebudete vidieť len svoje kroky a dennú aktivitu, ale aj nofitikácie z vášho telefónu.

Čo Alta dokáže? Síce nemá merač tepu, ale má nasledovné:

  • Sledovanie celodennej aktivity
  • Automatický merač spánku
  • Pripomienky, ktoré ťa prinútia hýbať sa
  • Automatické rozpoznanie cvičenia
  • Notifikácie o hovoroch, správach a kalendárnych udalostiach
  • Vymeniteľné remienky

Remienky sú na výber kovové, kožené alebo gumené. Takmer všetky budú dostupné v rôznych farbách a ich cena bude začínať na 30 eurách a za najluxusnejší (kovový) dáte až 99 eur.

Najväčšou výhodou takéhoto fitness náramku je výdrž batérie. Alta sľubuje minimálne 5-dňovú výdrž. Výdrž je síce menšia, ako výdrž staršieho brata Fitbit Charge, ale aj tak poteší. Veď fitness náramok má byť na ruke a nie v nabíjačke. Dole vám prinášame oficiálne promo video, ktoré vyzerá veľmi sľubne.

Na webe spoločnosti Fitbit sú už spustené predobjednávky. Cena nového štýlového fitness náramku s klasickým gumeným remienkom je 140 eur.

zdroj: phonearena.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *